Paketleme

Ambalajlama Ve Paketleme Eşyalarınızın Güvenliği İçin Olmazsa Olmazlar Arasında Yer Alır Eşyalar Kırılma, Darbe Alma Veya Çizilme Gibi Daha Bir Çok Risk Altındayken Eryaman Evden Eve Nakliyat Firmamız Riske Girmeden Değerlerinizi De Önemseyerek Ve Koruyarak Gerekli Tedbirleri Almaktadır.

PAKETLEME ERYAMAN NAKLİYAT

Bir Eryaman Nakliyat Hizmetinin En Önemli Aşaması Eşyaların Paketlenmesidir. Paketleme İşlemleri Ne Kadar Sağlıklı Yapılırsa, Ev Taşıma Güvenliği De O Kadar Sağlanmış Olur. Paketleme Eryaman Nakliyat Firmamız İse, Kanepeleri, Koltuk Takımlarını Ve Diğer Tüm Eşyaları Özenle Ambalajlamaktadır. Ayrıca Ambalajlama Çalışmaları Birinci Sınıf Kaliteye Sahip Olan Pıt Pıt Naylonlar İle Gerçekleştirilmektedir. Firmamız Mutfak Araç Gereçleri, Aynalar Ve Cam Yüzeyler İçinde Karton Kutulama Desteği Sunmaktadır. Bu Gibi Eşyalar Kartonlara Yerleştirildikten Sonra Taşınmaktadır. Paketleme Eryaman Nakliyat Personelleri, Gerek Duyduğu Taktirde Eşyaları En Az 4 Kat Ambalajlamaktadır.

eryaman evden eve paketlemeBeyaz Eşyalar Nasıl Paketlenir.?

Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi Ve Buzdolabı Gibi Beyaz Eşyalar Sadece Pat Pat Naylonlar İle Ambalajlanmaktadır. Paketleme Eryaman Nakliyat Personelleri, Ambalajların İçerisine Strafor Gibi Destek Malzemeleri De Yerleştirmektedir. Bu Sayede Yüzeylerin Darbelere Karşı Daha Sağlam Olması Hedeflenmektedir. Firmamız Tarafından Kullanılan Naylonların Yırtılması, Nem Yapması Veya Delinmesi Söz Konusu Değildir. Ayrıca Halılar İçinde Fermuarlı Ambalajlar Tercih Edilmektedir. Paketleme Eryaman Nakliyat Firmamız, Ambalajlanan Tüm Eşyaları Kontrollerden Geçirmektedir.

Avizelerin Paketlenmesi

Paketleme Eryaman Nakliyat, Avizeler, Vazolar Veya Cam Masalar İçin Farklı Çözümler Üretmektedir. Bu Gibi Kırılgan Eşyalar Öncellikle Bezler İle Sarmalanmakta Ve Daha Sonra Ambalajlanmaktadır. Firmamızın Yüzeylerin Çizilmesini Engellemek İçin İse Nakliye Battaniyeleri Kullanmaktadır. Eryaman Evden Eve Taşımacılık Tarafından Gerçekleştirilen Üst Düzey Paketleme Yöntemleri Sayesinde En Küçük Bir Eşya Bile Zarar Görmemektedir.