Yetki Belgelerimiz

Taşıma Hizmeti Alacak Kişiler Nakliyat Firmalarını Araştırırken Muhakkak Firmanın Yetki Belgelerini Görmesi Gerekmektedir. Aksi Durumda Eşyalar Araçlara Yüklendikten Sonra Trafik Denetlemelerinde Yetki Belgeleri Olmayan Araçlara Ciddi Cezaların Yazıldığı Gibi Araçların Trafikten Men Edilme Gibi Durumları Da Vardır. Bir Nakliye Firmasının Şehir İçi Taşıma İşleri İçin Ulaştırma Bakanlığı Tarafından Alınan K-1 Yetki Belgesi, Türkiye Genelinde Şehirlerarası Nakliyat Hizmeti Verebilmesi İçin K-3 Yetki Belgesinin Olması Gerekmektedir.
eryaman evden eve nakliyat yetki belgemizEryaman Nakliyat Firmamız Eskiden Bu Yetki Belgelerinin Tümüne Sahip Olarak Siz Değerli Müşterilerimize Sorunsuz Eryaman Taşımacılık Hizmeti Vermektedir. Powertrans Nakliyat Ankara’da Kusursuz Hizmet Sunarak Hem Müşterilerine Karşı Hem De Sektöründe Firmamızı Takip Eden Eryaman Taşımacılık Firmalarına Son Derece Örnek Olan Bir Firmadır. Bu Belgelerin Alınması İçin Firmanın Kendine Ait Araç Filosunda Yeni Model Araçları Olması Gerekmektedir. Çağın Getirmiş Olduğu Teknolojiye Uyarak Son Sistem Yeni Nesil Nakliyat Araçlarımız Ve Asansörlerimiz Sizlere En İyi Hizmeti Verebilmek İçin Elimizden Gelen Çaba Ve Gayreti Göstermekteyiz.
Powertrans Nakliyat Yılların Vermiş Olduğu Tecrübeyi Sizlerle Paylaşarak Adından Sıklıkla Söz Edilen, Marka Değerine Sahip Yetkili Eryaman Evden Eve Nakliyat Firmadır. Markamız Bir Çok Kurum Ve Özel Şahıslar Tarafından Tanınan Bir İsim Olarak Bilinmektedir. Lütfen Korsan Firmalara, İsmimizi Taklit Eden Kişilere Lütfen İtibar Etmeyiniz. www.powernakliyat.net Sitemiz Tamamen Tescilli Bir İnternet Sitesidir Ve Powertrans Nakliyat’a Ait Bir Markadır.